Акселератори Офісу Дій — це двомісячна інтенсивні програми, присвячені окремій темі (фандрейзинг, адвокація, тощо) для громадських активістів, волонтерів та представників волонтерських організацій/ініціатив.

Це унікальна можливість отримати знання про ефективні інструменти та знайти нові способи роботи з темами. Формат програми та робота з менторами дозволяє учасникам одразу впроваджувати на практиці почуте, та обмінюватись досвідом з колегами.

У 2023-ому році ми провели два Акселератори (другий розпочався в вересні і ще триває), які були присвячені фандрейзингу та адвокації та допомогли 30 волонтерам та представникам громадянського суспільства підсилити свої навички та впровадити важливі зміни в суспільстві.

Програма акселератору складається з декількох частин, що підсилюють учасників та їх програми – 3-х денний інтенсив, менторська, психологічна та юридична підтримки. Впродовж програми учасники також відвідуються онлайн-тренінги та лекції від запрошених спікерів. 

Початок програми починається з 3-х денного офлайн інтенсиву. Впродовж заходу учасники відвідують тренінги та лекції запрошених експертів, посилено працюють над своїми проєктами, а також мають можливість приємно провести час та поспілкуватись з іншими учасниками.

Менторська підтримка тримає впродовж всієї програми і дає можливість звертатися до експертів міжнародного рівня. Кожного акселератору ментори змінюються в залежності від тематики програми. 

Психологічна підтримка – можливість отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн спільно з ініціативою “Небайдуже”.

Ініціатива “Небайдуже” – це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Також наші партнери, Юридична клініка для волонтерів від БФ “Спілка мертвих юристів” в рамках програми надають безоплатні юридичні консультації для волонтерів. Юридичні консультації надає команда, яка складається з шістьох студентів-юристів та двох досвідчених юристів, менторки проєкту Марії Угринович та керівниці проєкту Надії Денисюк.

Більше інформації про кожен з проєктів можна знайти на сторінках кожного з акселераторів.