Волонтерські нетворкінги – це можливість зустріти людей, яким небайдуже майбутнє України! Поспілкуватись та обмінятись досвідом і викликами з людьми, що збирають кошти на ЗСУ, розвозять життєво необхідні речі для наших бійців, відновлюють зруйновані помешкання цивільних, допомогають постраждалим тваринам, донатять на фонди, комунікують в соцмережах про події в Україні, та роблять будь-які інші дії, які наближають нашу перемогу. 

Ми організовуємо нетворкінги з регулярністю в кожен другий четвер у Києві. За період 2022-2023 рік ми провели 43 нетворкінг. За цей час навіть складно порахувати скільки саме людей прийшли на волонтерські нетворкінги, бо рахунок точно вже давно перейшов на сотні, а, можливо, й тисячі.

Як прийшла ідея створення такої події?
Влітку 2022 року, відчувши, що багатьом не вистачає місця, де можна було б знайти однодумців та/або розширити коло цікавих знайомих, ми започаткували проведення Волонтерських нетворкінгів у Києві з нашими друзями HelpHub.UA. Зараз коло наших співорганізаторів розширився і наразі ми створюємо нетворкінги спільно з ГО Штука, UA FirstAid, U-Cycle, Юридична Клініка, Спілка Мертвих Юристів.

Окрім самих нетворкінгів часто відбуються різні події до цього: лекції, майстер-класи, дискусії. Ми намагаємось підсилити і допомогти активних громадянам у різний спосіб підсилити свої можливості.  

Влітку 2023 року відбувся Нетворкінг: Волонтери Донори Бізнес, організований разом з ГО Штука, UA FirstAid, MacPaw Space, Friedrich Naumann Foundation. Це було масштабування нетворкінгу на всеукраїнський рівень. Близько 500 волонтерів, активістів, активних громадян приїздили з різних куточків України, щоб поділитись своїм досвідом, обмінятись контактами і просто провести час в колі однодумців.
Окрім неформального спілкування, вагомою частиною вечора була панельна дискусія з представниками різних організацій і ініціатив, які ділились своїми викликами та досвідом роботи в період війни.  


Організувати нетворкінг у своєму місті.
Якщо ви хотіли б провести нетворкінг у своєму місці, звертайтесь, ми завжди раді допомогти.
Також рекомендуємо переглянути нашу дискусію про те, як організувати нетворкінг в вашому місті.

Приходьте на волонтерські нетворкінги (кожний другий четвер), аби поспілкуватись з командою Офісу Дій та випускниками попередніх когорт стипендійної програми. За усіма анонсами зручно слідкувати в соцмережах Офісу Дій: Інстаграм, Facebook, Telegram-канал.

Маєте запитання? Пишіть нам в Інстаграм чи Facebook або на community@actionoffice.org.