Офіс Дій | Action Office — це громадська організація, мета якої підтримати сталий розвиток громадських і волонтерських рухів та активістів в умовах нових викликів.

“Дуже важливо сьогодні підтримувати нашу армію, але так само на часі і інші питання: серед наших стипендіатів є ті, хто займаються допомогою матерям, ВПО, тваринам, готують вегетаріанську їжу для військових, займаються культурними проєктами”. – Олексій Кокорін, керівник Офіс Дій.

Наша основна діяльність спрямована на підтримку тих, хто допомагає іншим. Завдяки стипендіальній програмі учасники протягом трьох місяців отримують фінансову, менторську та психологічну підтримку. У 2022-2023 роках ми підтримали стипедіатів, провівши три набори програми і зараз запускаємо четверту когорту.

Окрім стипендіальної програми, ми реалізуємо акселератори – двомісячні інтенсиви, присвячені конкретній темі для громадських активістів, волонтерів та активних громадян. У 2023 році ми провели 2 акселератора з фандрайзенгу та адвокації та підтримали 30 учасників в реалізації їх проєктів. 

Відчувши, що багатьом не вистачає місця, де можна було б знайти однодумців чи розширити коло цікавих знайомих, ми започаткували проведення волонтерських нетворкінгів у Києві з нашими друзями HelpHub.UA.
Для нас важливо  бути співорганізаторами волонтерських нетворкінгів та постійно шукати формати, як можна підтримати сталість волонтерського руху. Проводимо їх кожні два тижні та допомагаємо організувати в інших містах України, адже зараз надважливо триматись разом. 

Офіс Дій також має офіс-резиденцію в Києві – осередок для громадських ініціатив, де можна працювати, організовувати заходи та обмінюватись досвідом, шукати однодумців.

Сьогодні ми надаємо конкретні інструменти волонтерам та всім, хто відносно нещодавно почав свій шлях у громадському активізмі чи включився в допомогу Україні на своєму фронті. Через наші програми, події, тренінги, дискусії  та інші можливості, ми допомагаємо всім, хто хоче стати більш ефективним у своїй роботі.

Про команду 

Команда “Офісу Дій” складається з креативних та небайдужих людей. Ми знаходимось у різних містах України та є ті, хто зараз є закордоном.  Проте це не заважає нам міцно тримати зв’язок та працювати задля перемоги.

Маєте запитання? Пишіть нам в Інстаграм чи Facebook або на community@actionoffice.org.
За усіма анонсами зручно слідкувати в соцмережах Офісу Дій: Інстаграм, Facebook, Telegram-канал.