Стипендіальна програму Офіс Дій – це можливість отримати фінансування на розвиток суспільно-корисних проєктів для підтримки українських активістів та ініціатив.

Ми прагнемо допомогти  активістам, волонтерам, громадським діячам та всім, хто зараз наближає перемогу в умовах нових викликів, спричинених повномасштабним вторгненням росії у лютому 2022 року.

Завдяки стипендіальній програмі ми хочемо підтримати суспільно-корисні громадські та /або медіа проєкти, які допомагають суспільству та країні в подоланні криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року та/або націлені на побудову та зміцнення проукраїнської позиції в світі.

Отримати її можуть активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив, які досягли 18-річного віку та мають громадянство України.
Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині.
Програма поширюється як на учасників, що знаходяться в різних містах України, так і на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.   

Пріоритетні напрямки проєктів:

  • Проєкти, що сприяють відбудові країни та підвищенню економічного та інтелектуального потенціалу громадян;
  • Інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;
  • Документування воєнних злочинів рф;
  • Розвиток локальних громадських та/або волонтерських рухів та ініціатив;
  • Освітні проєкти;
  • Проєкти, спрямовані на відновлення психічного стійкості та соціальної активності громадян, в тому числі з числа ВПО.

Розмір стипендії: 500$ на місяць. 

Тривалість програми: 3 місяці.

Стипендіальна програма складається з декількох складових – фінансова, психологічна та менторська підтримка

Учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств. Наші ментори/ки – це експерти/ки з міжнародним досвідом, до яких ви зможете звернутися за порадами щодо підсилення вашої діяльності:

Ірина Тимощенко-Петрова – викладачка бізнес-школи УКУ (*LvBS*) та НаУКМА, співзасновниця бюро стратегічного супроводу Superwise та Громадської спілки “Твій сімейний лікар” з 20+ річним досвідом проєктного менеджменту. 

Світлана Колодій – програмна фахівчиня із залучення приватного сектору та стійкості в USAID/ENGAGE, екс-координаторка української краудфандингової платформи «Спільнокошт» та програм у ГО “Global Office” (GOxChange, Вліпи за себе), експертка з фандрейзингу та проведення краудфандингових кампаній. Допоможе підсилити напрям залучення ресурсів для реалізації проєктів.

Анна Пихтіна – комунікаційниця міжнародних громадських ініціатив та програм USAID (USAID Проєкт Енергетичної безпеки, USAID “Мріємо та діємо”,) та громадських організацій (Garage Gang, Action Office), яка має понад 7 років досвіду комунікацій для змін. Допоможе підсилити комунікаційний напрямок.

Психологічна підтримка – можливість отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн спільно з ініціативою “Небайдуже”.

Ініціатива “Небайдуже” – це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Також наші партнери, Юридична клініка для волонтерів від БФ “Спілка мертвих юристів” в рамках програми надають безоплатні юридичні консультації для волонтерів. Юридичні консультації надає команда, яка складається з шістьох студентів-юристів та двох досвідчених юристів, менторки проєкту Марії Угринович та керівниці проєкту Надії Денисюк.

Маєте запитання? Пишіть нам в Instagram чи Facebook або на community@actionoffice.org.

Ознайомитись з учасниками минулих програм: