19
May
2024

Спільноти: спільний ресурс та прихований потенціал для змін

15, 17 та 19 березня на онлайн лекціях від Action Institute ми поговоримо про силу спільнот. На що здатні спільноти, частиною яких ми є? Як ефективно використовувати ресурси свого ком’юніті? Як згуртувати навколо своєї ідеї людей, розвиватися та діяти? Від теорії до практики, усім цим поділяться наші спікери:

15 березня, 19:00
• Спільноти та їх розбудова. Іван Омелян

17 березня, 19:00
• Сила локальних спільнот: від знайомства з сусідами до перетворення міст. Павло Калюк

19 березня, 17:00
• Як спільноти можуть діяти стратегічно та змінювати майбутнє. Віктор Артеменко

До участі запрошуються громадські діячі, активісти, представники НКО, правозахисники та журналісти з усієї України. Участь безкоштовна, подія відбудеться онлайн. Посилання на вебінари буде надіслано після реєстрації

Форма реєстрації — https://forms.gle/wxoHCdfB94B5tTJE9


Детальна програма

Перша зустріч — вже цього понеділка (15 березня) о 19:00!

На вебінарі “Спільноти та їх розбудова” ми детально розберемо, що таке спільнота, як вона створюється, як у ній виникають цілі та що робити для їх досягнення.

Спікер Іван Омелян вже понад 10 років практикує соціальним тренером та займається розвитком громадських організацій по всій країні. Спеціалізується на розбудові спільнот та коаліцій, як в Україні так і за кордоном. Має за плечима великий досвід організації освітніх проектів, серед яких — Школа молодого політика (Харків), Школа громадської активності (Тернопіль), Школа молодого реформатора (Тернопіль), “Майстерня майбутнього” (Україна-Німеччина), Відкритий Університет Реформ (Київ).

На вебінарі обговоримо:
? Чому виникають спільноти та якими вони бувають.
? За яких обставин спільнота розвивається і що їй для цього робити?
?Спробуємо проаналізувати спроможність спільнот, частиною яких є ми самі.

Павло Калюк — координатор та модератор спільноти сусідок та сусідів «Подоляночка», що змогла об’єднати майже 6000 жителів та друзів Старого Подолу у Києві — розповість на онлайн-тренінгу:
? про мету та інструменти розбудови сусідських спільнот;
? які перші кроки;
? чому важлива якісна модерація спільнот;
? як долати труднощі та об’єднувати різних людей;
? чого можна досягти спільними зусиллями.

Цей тренінг допоможе зрозуміти, як перетворити або відзнайти серед нейтральних мешканців свого будинку та/або району справжніх союзників для позитивних змін свого життєвого середовища.

Заключний вебінар на тему спільнот:

Віктор Артеменко. Як спільноти можуть діяти стратегічно та змінювати майбутнє

Цей тренінг допоможе знайти відповідну оптику для розуміння спільнот, зрозуміти, як спільноти здатні впливати на життя своїх учасників та як їх мобілізувати до змін.

Віктор — консультант міжнародних проєктів, спеціалізується на стратегічному плануванні та розвитку людського капіталу. На тренінгу обціяє багато інструментів, інтерактиву й практики. Саме тому вебінар передбачає вашу активну участь та пройде на платформі Zoom.


Форма реєстрації — forms.gle/wxoHCdfB94B5tTJE9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *