19
May
2024

Фандрейзинг-інтенсив. Донецька та Луганська область

6-7 лютого Action Institute запрошує активістів, представників некомерційних організацій та журналістів з Донецької та Луганської областей взяти участь в онлайн-інтенсиві з фандрейзингу. 

Кожна громадська організація та некомерційна ініціатива стикається з необхідністю пошуку та залучення коштів для своєї діяльності. Більша частина команд вчиться навичкам фандрайзингу шляхом спроб та помилок. На жаль, отримуючи відмову в підтримці ініціатив від донорів, команди часто відмовляються від своїх ідей.

Та формулюванню цілей і задач, розробці плану проєкту, створенню бюджетів і налагодженню професійної комунікації з донорами можна і треба вчитися. 

Онлайн-інтенсив з фандрейзингу від Action Institute пропонує учасникам два тренінги, що допоможуть в розробці власних фандрейзингових стратегій на практиці:

  • Написання грантових заявок та ефективна комунiкація з донорами 
  • Краудфандингові кампанії під ключ

В рамках інтенсиву, тренери також готові дати зовротній зв’язок на грантові заявки ваших поточних  проєктів. 

Участь у тренінгах безкоштовна, учасники будуть відібрані на основі реєстраційної форми, яку необхідно заповнити до 03.02 включно. Учасників, що пройшли відбір, ми сповістимо в четвер, 4 лютого. 

До участі запрошуються активісти, представники некомерційних організацій та журналісти з Донецької та Луганської областей, як з досвідом написання заявок, так і без. 

Спікери:

Світлана Колодій — екс-координаторка краудфандингової платформи Спільнокошт, координаторка ініціативи «Вліпи за себе» громадської організації Global Office, експертка з краудфандингу та фандрейзингу, співзасновниця громадського ресторану Urban Space 500

Анастасія Козловцева — колишня керівниця відділу міжнародних відносин Transparency International Україна. Анастасія має великий досвід написання грантових заявок та проектів, успішної комунікації з донорами та міжнародними партнерами, зокрема Європейською комісією, різними програмами USAID, Фондом демократії ООН тощо

Григорій Фролов — експерт Action Institute, феллоу програми Reagan Fascell в NED, у минулому керівник програми залучення ресурсів «Прямий Діалог» в Greenpeace Росії

Тривалість кожного тренінгу — 2 години з перервою

Реєстраційна форма: https://forms.gle/n37RSpCVJQdD6vvv8

Дедлайн подачі: 03 лютого 2020, 23:59

У разі виникнення питань, ви можете звертатися на rybytva@actioninstitute.io 

Для участі у Школі вам знадобляться: стабільний інтернет, ноутбук, навушники з мікрофоном, веб-камера. 

________

Action Institute – це проєкт для вивчення та практики стратегічних адвокаційних кампаній. Він відкриває громадським активістам і вченим доступ до знань і досвіду світового рівня на теми соціальних змін, які досягаються мирним шляхом.

Проєкт створений для тих, хто не готовий миритися з несправедливістю і порушенням прав людини — активістів, учених і фахівців, які хочуть змінити свої спільноти, міста та країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *