19
May
2024

Школа фандрейзингу в Києві

З 25 по 30 вересня Action Institute запрошує активістів, представників некомерційних організацій та журналістів взяти участь у пятиденній оффлайн Школі фандрейзингу.

Кожна громадська організація та некомерційна ініціатива стикається з необхідністю пошуку та залучення коштів для своєї діяльності. Більша частина команд вчиться навичкам фандрайзингу, шляхом спроб та помилок. На жаль, часто, отримуючи відмову в підтримці ініціатив від донорів, команди відмовляються від своїх ідей.

Формулюванню цілей та задач, розробці плану проекту, створенню бюджетів та налагодженню професійним комунікаціям з донорами можна і треба вчитися. Школа фандрейзингу, організована Action Institute, пропонує учасникам поглиблений пятиденний курс, який допоможе в розробці власних фандрейзингових стратегій на практиці.

Вся програма Школи побудована таким чином, щоб знання, отримані від лекторів, можна було одразу застосувати на практиці: учасники будуть поділені на команди і будуть щоденно працювати над різними компонентами справжньої фандрейзингової кампанії. В фіналі кожна команда презентує власний проект та отримає зворотній зв’язок від лекторів.

Попередня програма:

25 вересня – Заїзд учасників.

26 вересня – Комунікація, сторітелинг та креатив для вашого проекту: як працює людська увага і що потрібно зробити, щоб вас помітили.

27 вересня – Написання грантових заявок та комунiкація з донором. Краудфандингові кампанії під ключ.

28 вересня – Ефективні кампанії в Фейсбук та Інстраграм: контент та таргетинг.

29 вересня – Партнерство з бізнесом та медіа.

30 вересня – Презентація командних проектів учасників.

Спеціальними гостями Школи стануть філантропи та представники ключових інституційних донорів, діючих в Україні.

Тренінг відбуватиметься під Києвом. Організатори покривають кошти на проживання та харчування. Обмеженій кількості учасників можуть бути покриті транспортні витрати Україною.

До участі запрошені активісти, представники некомерційних організацій та журналісти, які проживають в Україні, як з досвідом написання заявок, так і без нього. Учасники будуть обрані за мотиваційними заявками.

Заповнити реєтраційну форму можна за посиланням. Дедлайн для реєстрації: 7 вересня, 23:59.

Якщо у вас виникатимуть запитання, будь ласка, надсилайте їх на пошту: actioninst@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *