Тренінги для освітян Харківщини “Залучення інвестицій до закладу освіти”

Гвоздецька Юлія, Харків

Проєкт тренінгів направлений на підвищення залучення освітян Харківщини до розробки та впровадження проєктів в рамках закладу освіти; покращення співпраці між освітянами та представниками ОГС; підвищення спроможності закладів освіти надавати якісні освітні послуги.

🖼️ Instagram,

Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: було проведено 4 тренінги для освітян Харківщини, 62 учасники та учасниці пройшли навчання і почали роботу над першими проєктами.

“Ми маємо спільноту освітян Харківщини, яка постійно зростає. Цей проєкт шириться на інші області і вчителі починають самі робити запит на тренінги – це надихає!”


ГО “Сміхоноси”

Сєрих Ольга, Запоріжжя

Школа лікарняного клоуна в Запоріжжі. Створення команди лікарняних клоунів для психоемоційної підтримки дітей та дорослих, які опинилися в складній життєвій ситуації.

🖼️ Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: проведено 8 Шкіл Лікарняного Клоуна. Наразі випустилось 25 клоунів з 55, що навчалися в школі систематично!

“Надалі маємо плани орендувати приміщення для занять волонтерської організації, пишемо гранти, систематично плануємо виходити до наших медзакладів та працювати з впо-дітьми в перспективі.”


Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій – СУВІАТО

Єлизавета Бондаренко, Львів

Залучення і стимулювання ветеранів до соціальної адаптації, шляхом створення різного роду активностей, задля фізичного та емоційного відновлення.

Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: проведено низка заходів, а саме – сходження ветеранів з ампутаціями на гору Маковицю, дрифт на спорткарах «Синдикат», картинг, боулінг, скелелазіння та екскурсію до Музею науки.

“За цей час проекту, ми виросли як команда, і під час реалізації чи чітко змогли побачити слабкі і сильні сторони – це допомогло кожному зрозуміти, що варто змінювати “.


Відеопроект «Хащі»

Кохан Володимир, Вся Україна

«Хащі» – відеопроект, котрий вже більше двох років займається виготовленням документальних фільмів про провінційне життя в Україні та про проблематику зникнення сільських населених пунктів через історичний дискурс.

🌐 Youtube, Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: було знято фільм у Вінницькій області, а також виконано чорновий монтаж для побудови сюжету та саунддизайну фільму.

“Працюємо над створенням документальних фільмів про автентичні українські території та невідому історію.”


Програма соціальної адаптації та лідерства молоді вразливих груп “СВОЇ”

Ларіонова Світлана, Кропивницький

Проєкт спрямований на посилення участі молоді вразливих груп Кіровоградської області у процесах прийняття рішень, надати молоді компетентності щодо адвокації своїх інтересів, можливості об’єднуватися у ініціативні групи та створювати громадські організації.

Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: проведено низка заходів (майстер-клас з сортування побутових відходів, плоггінг, зустріч психо-емоційної підтримки у реабілітаційному центрі Hippos, тренінги з домедичної допомоги), де учасники мали змогу знайомилися з різними ГО та іншою активною молоддю, щоб переняти їхній досвід.

“Згуртувалися молодь вразливих груп, плануємо продовжити спільну діяльність, хочемо відкрити простір для молоді!”


Міста Змін

Орос Володимир, Схід та Південь України

Мета проекту полягає у створенні безпечних та сучасних умов для перебування дітей та педагогів в громадах на Сході та Півдні України, шляхом облаштування захисних споруд у підвальних приміщеннях навчальних закладів через створення Фондів Громад на базі краудфандингової платформи “Моє Місто”.

Посилання

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: проведено тренінг пошуку додаткових можливостей для розвитку громади, запущенно 3 краудфандингові кампанії, залучено додатково 15 000 євро на ремонт вулиці, розпочато облаштування 9 бомбосховищ та забезпечено обладнанням 44 заклади Одеської, Миколаївської та Запорізької областей.


Пам‘яткоохоронна громада «Рейтарська37»

Погорілий Анатолій, Київ

Захист пам‘ятки Київської земської управи, формування свідомої громади яка здатна відстояти свої права та захистити історичну і архітектурну спадщину.

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: проведено 9 громадських заходів на локації Рейтарська 37 для привернення уваги до збереження архітектурної спадщини, створено петицію про відновлення будинку.


“Змогли інституалізувати проєкт, виграти один суд, що дав змогу накласти арешт на памʼятку та готуємо подачу зустрічного“.


Porichka – музична спільнота

Лобанок Іра, Львів

Музична спільнота Porichka – це місце, де музиканти, музикантки та всі дотичні до музичної індустрії можуть збиратись, знайомитись, обмінюватись ідеями, отримувати мотивацію та поштовх творити далі, тому що культура завжди на часі.

🌐 Instagram, Facebook, Telegram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: провели вільний музичний мікрофон, два нетворкінги (в Києві та у Львові) та засідання незавершених треків, кілька лекцій про стратегію артиста та шоукейс-фестивалі

“Будемо збільшувати команду, продумувати фандрейзингові опції, залучати членів спільноти до організації власних подій в рамках проєкту”.


Коаліція EUSport

Данилюк Іван, Київ

Об’єднання громадських та державних організацій для переходу українського спорту на Європейську модель. Спорт – це найбільший рух та школа громадянського суспільства та волонтерства в світі (клуби – це громадські організації).

🌐 Website

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: надано 4 консультації з розвитку коаліції та залучено 2 нові організації до коаліції.


Велокухня

Сергій Безбородько, Чернігів

Проєкт покращення сталої міської мобільності в умовах війни. Ремонт і передача безкоштовних велосипедів на потреби волонтерів, соціальних працівників і вимушених переселенців в рамках міжнародної кампанії #BikesForUkraine.

🌐 Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: роведено 4 велотолоки та відремонтовано близько 50 велосипедів і передано їх в модульне містечко біля Чернігова.

“Маємо великий амбітний проєкт на 1,5 роки, одним з компонентом якого буде продовження адміністрування соціальної веломайстерні в Чернігові. “


Навчально-менторська програма “Science Mentoring”

Володавчик Владлен, Київ

Ми допомагаємо незахищеній українській молоді отримати неформальні знання, створити власний соціально-значущий або бізнес-проєкт з науковим підходом та соціалізуватись під час війни України та росії.

🌐 Всі лінки за посиланням

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: запущено відкритий конкурс на освітню програму для молоді, проведено 13 освітніх заходів.

“Перш за все, отримав впевненості в собі та впевненості в тій справі, що ти робиш. Далі отримав нові знайомства та знання з фандрейзингу і командотворення, що вже застосовую на практиці. Далі більше!”


Студентське Братство

Щадило Віра, Львів

Проєкт “Локальні волонтерські спільноти: Залучення та Підтримка” спрямований на підтримку та розвиток волонтерського руху в умовах триваючого воєнного конфлікту, залучення нових волонтерів та підтримку існуючих ініціатив через організацію навчальних заходів та створення локальних волонтерських груп в різних містах.

🌐 Instagram, Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: проведено open-call на освітню програму, проведено 4 онлайн освітніх заходи в рамках програми для 20 учасників.


Коло захисту

Чичера Людмила, Черкаси

Проєкт “Коло захисту” направлений на налагодження нетравматичної комунікації між цивільними (родини військовослужбовців, друзі, знайомі) та військовими, що повернулися/повернуться додому з російсько-української війни.

🌐 Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: було проведено три групові зустрічі із психологом, а після — серію індивідуальних консультацій для тих, хто відчуває в цьому потребу. По закінченню проєкту був організован круглий стіл для привернення уваги громади та підбиття підсумків.

“Найбільший успіх – це позитивні зміни, які відбулися з учасниками проєкту.  Вони також відзначали необхідність продовження цих зустрічей, тому ми запровадили регулярні зустрічі груп психологічної підтримки.”


Медична місія ГО «Зграя»

Юдкевич Олексій, Константинівка

Надання якісного, сучасного, безкоштовного медичного обслуговування населенню прифронтових міст. Проект здійснюється на базі телемедичних станцій компанії ZiphyCare і за підтримки Ізраїльської медичної місії в Україні

🌐 Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: прийнято більше 500 пацієнтів, змога закривати поточні витрати та продовжувати працювати 24\7.

“Надали медичні консультації більш ніж 300 пацієнтам і продовжуємо працювати далі.”


Безбар’єрний Тернопіль

Хоміцький Тарас, Тернопіль

“Безбар’єрний Тернопіль” – це ініціатива, яка об’єднує тернополян які хочуть, щоб місто було безбар’єрним та комфортним для всіх. Ціллю є – збільшити можливості людям з інвалідністю брати активну участь в житті громади.

🌐 Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: розроблено пропозицію щодо Концепції безбар’єрного розвитку міста Тернопіль, проведено моніторинг 7 громадських місць на предмет безбар’єрного середовища і 4 бомбосховищ.


«БезНаДійна»

Солодовнікова Олена, Київ

Серія відеобесід з дружинами загиблих українських героїв. Кожен випуск розповість історію героїні та її чоловіка: як вдалося переживати втрату, з якими соціальними та емоціними труднощами доводиться стикатися, і головне — як продовжити жити далі.

🌐 ukrainian.media

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: записано 5 інтерв’ю з дружинами загиблих військових.