Освітня ініціатива ЗНОвУ

Анастасія Бєляєва, Одеса

Ініціатива, мета якої організація заняття з підготовки до НМТ для учнів з ТОТ, ВПО, тих, хто виїхали за кордон та хочуть повернутися в Україну та інших. Ми не тільки проводимо заняття з підготовки до тесту, але й підтримуємо наших учнів та створюємо спільноту однодумців.

🖼️ Instagram,

Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: провести понад 100 уроків для учнів з тимчасово окупованих територій та ВПО в рамках їх підготовки до ЗНО. Також організувати понад 10 розмовних клубів з англійської мови з носієм мови.


БФ «EDELVIRA»

Андрій Вергуленко, Київ

БФ «EDELVIRA» із перших днів війни допомагає рятувати життя поранених бійців і організовує гуманітарні місії на передову. Наразі маємо можливість втілити свою мрію про власне гуманітарне авто, яке б дозволило доставляти вантажі на найважчі ділянки фронту. Сподіваємося завдяки проекту зробити його максимально надійним та безпечним для команди.

 🖼️Сайт

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: організувати збір коштів та закупівлю необхідних речей для гуманітарних місій на схід. Зокрема, також, полагодили авто для здійснення цих місій.

“Це чудова можливість поглянути на розвиток проекту зі сторони та почути досвідчених людей у різних сферах.”


WithUkraine

Ірина Гадецька, Київ

WithUkraine — англомовне медіа про Україну. Наша сторінка в інстаграмі має більш ніж 400 тис підписників, які від нас щоденно дізнаються новини з України, а також про історію, культуру, події, бізнеси, бренди. Крім інстаграму, маємо також новинний телеграм—канал, твітер і фб сторінки, стрімко розвиваємо тікток. Все для адвокації позитивного іміджу нашої країни!

🌐 Instagram, Twitter,

Telegram, TikTok

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: запустили сайт українського англомовного медіа WithUkraine та випустили понад 20 аналітичних матеріалів про Україну, з постійним висвітленням новин про Україну.


Stay Queer No Matter War

Софія Лапіна, Лондон

Серія фото-історій презентована у пропонує ознайомитися з документальною хронікою воєнного часу і життям дуже різних ЛГБТІК-українців у ньому. Серед героїв ЛГБТІК-митці, активісти, військові, волонтери та звичайні цивільні з двох міст – Харкова та Києва. Виставка супроводжується спеціальним звуковим дизайном від композиторки та ді-джейки Насті Воган. 

🌐 Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: створили 14 фото-історій про воєнне життя ЛГБТІК-українців та організували фото-виставки в Лондоні та Ліверпулі.


Проект локальної культури “Спаська”

Денис Угорчук, Київ

Спаська — це проєкт розвитку локальної сучасної української культури джентрифікованої частини міста Києва, яке охоплює Старе Місто та Поділ (радіус довкола метро “Контрактова” і “Тараса Шевченка” із частиною району “Золоті Ворота”) і має на меті продемонструвати на локальному рівні важливість культурного міського життя в загальному ритмі міста.

🌐 Telegram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: провели понад 20 культурних, мистецьких, спільнототворчих та музичних подій в культурному центрі Спаська. Надали нове життя спортивному майданчику на Спаській та на постійній основі створюють комфортні умови для співпраці однодумців.


Своєрідне Місце

Данило Абалмасов, с.Трійчате, Харківська обл.

Проєкт направлений на створення осередку фізичного, культурного та інтелектуального розвитку, підвищення інтелектуального, культурного рівня та фізичної активності молоді, інтеграцію внутрішньо переміщених осіб, зміцнення стресостійкості та гуртування громадян.

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Облаштували два майданчики (для волейболу та стрітболу), провели 3 вечори українського кіно, 6 вечорів розвиваючих настільних ігор та спортивні змагання з волейболу та стрітболу. Залучали молодь Трійчатого, навколишніх громад та ВПО.

“Стипендіальна програма від Офісу Дій – ідеальний освітній формат, чітка та структурована індивідуальна робота. Особливо сподобалась менторська підтримка, бо це було саме те, що було необхідно та корисно.”


Зберегти Квіти України

Віталія Баркар, Київ

Громадська ініціатива, що бореться за збереження будівлі модернізму та бруталізму у Києві – павільйону “Квіти України”. Містяни змогли зупинити техніку, яка приїхала руйнувати будівлю, і окупували її дах. Згодом домоглись надання їй охоронного статусу пам’ятки архітектури. Наша мета — повернути життя у Квіти.

🌐 Facebook, Instagram, Telegram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Організували квіткову барахолку – локальний благодійний фестиваль за збереження будівлі Квіти України, зібрали підписи за встановлення антипаркувальних стовпчиків та добилися їх встановлення, відвідували спільнотою судові засідання по збереженню будівлі Квіти України.


Фудтрак або “свято на колесах”

Василіса Гайденко, Харків

БО «БФ «Артдача» до повнамасштабного вторгнення займалися культурно-соціальними проєктами. Комада створила проєкт “фудтрак-«свято» для мешканців деокупованих територій. Це жовта автівка з вогниками, яка приїздить в міста, де здавалося б в життя вже зупинилося. “Комунікацій найчастіше немає, критична інфраструктура зруйнована..люди похмурі. А от коли приїжає фудтрак, то все навкруги оживає і вогники роблять свої дива. За хот догами і чаєм люди починають говорити про буденне, згадувати про свята і навіть обговорювати серіали..про щось таке забуте і здавалось би вже з минулого життя. Бачать тих хто поряд, відчувають підтримку, надають один одному підтримку, вже своєю присутністю. Знають, що ми їх не залишимо і будемо з ними скільки це буде потрібно”.

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Завдяки стипендіальній програмі ми вийшли на ідеальну модель нашого світа на колесах, поєднавши його з культурною складовою в рамках спільного туру з гуртом “Пиріг та Батіг”. Організували понад 10 виїздів фудтраку на деокуповані міста Харківської області, та допомогли понад 4000 сімей.

🌐 Instagram

Стаття про роботу фудтраку 


Спаський Двіж

Марина Герасименко, Полтава

«Спаський Двіж» від МІСТО ХАБ — це дводенний вуличний благодійний ярмарок, що об’єднує підприємців, митців та проактивну молодь, яка прагне розвивати Полтаву. «Спаський Двіж» є майданчиком для репрезентації локальних крафтових виробників та представників креативного сектору. Формат міського ярмарку став головною подієвою точкою у місті.

🌐 Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Організували та провели благодійний міський фестиваль “Спаський ФЕСТ: Я І МІСТО” у Полтаві на понад 7 000 відвідувачів з Полтави, Харкова, Дніпра, Одеси, на якому зібрали понад 275 тис. грн. Також організували благодійний забіг “Біжи.Донать” та велозаїзд, з загальною кількістю учасників понад 500 осіб.


rechi.support

Оксана Драган, Київ

rechi.support — це волонтерська ініціатива, яка об’єднує людей, котрі потребують допомоги, з людьми, які цю допомогу можуть надати.

🌐 Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: В рамках гуманітарного штабу Rechi.Support запустили проєкт та сайт “Допомога пухнастим ВПО” а також надіслали гуманітарної допомоги для пухнастих улюбленців понад 250 сім’ям.

Наша мета — підтримати внутрішньо переміщених українців одягом, взуттям, продуктами харчування, засобами гігієни, побутовою хімією тощо, надавши можливість почати життя з нуля з базовим набором необхідних речей.


документальний фільм Окуповані

Інга Заславська, Київ

“Окуповані” — це документальний фільм-подорож про життя трьох жінок з України, Боснії та Німеччини, які шукають свій власний шлях до зцілення, повернення собі сили та гідності після травматичного досвіду — згвалтування під час окупації. Героїні фільму різного віку та походження, але є дещо, що їх обʼєднує — вони пережили сексуальне насилля під час різних воєн у 20-му та 21-му століттях. Ці три історії, будують невидимі зв’язки між досвідами різних воєн та показують, як жінки надавали одна одній підтримку, розуміння та силу.

🌐 Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Створили комунікаційну стратегію фільму “Окуповані”, про підтримку жінок, які зазнали сексуального насилля під час окупації. Проведели консультації з психологами щодо роботи з героїнями, щоб не ретравматизувати їх при роботі над фільмом. Проведели глибинні інтерв’ю з жінками, які зазнали сексуального насилля під час окупації, для подальшого написання сценарію фільму та пропрацювання тем.


ДОЗРІЛІ

Уляна Кашепа, Луцьк

ДОЗРІЛІ — це менторська спільнота молоді України.

Місія дозрілих полягає підвищенні емоційної компетентності молоді, волонтерів з різних громад України та поширенні методик щодо самоактуалізації, професійного та емоційного розвитку.

🌐 Instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Провели онлайн-воркшопи для спільноти Дозрілі по темам емоційна стійкість, ігрофікація як інструмент підвищення навички усвідомленості, особливості соціальної дії та формування спільнот. На ці ж теми записали подкаст в співпраці з ініціативою GapYear.

“Стипендія дала мені можливість налагодити більш системні процеси всередині команди, а також ми нарешті запустили свій власний мерч!”


Курс для підлітків “Відновлення та стійкість”

Єлизавета Коваль, Київ

“Відновлення та стійкість” — це онлайн-курс для підлітків від 14 до 17 років, що розвиває стійкість до стресу та вчить краще розуміти себе та інших. Під час курсу учасників на учасниць вчать як розуміти свої емоції та навчитися керувати ними, контролювати свою увагу та уникати маніпуляцій в інформаційному просторі, подолати почуття безнадійності та взяти контроль над своїм життям. 

🌐 сайт

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Організували та провели два набори курсу Віднови Себе – онлайн курс для підлітків 14-17 років про те,  як емоційно відновитися, покращити стосунки з собою та близькими, розвинути стресостійкість.


СпівДія. Карʼєрне консультування

Олег Мельник, Київ

Допомога молоді та усім небайдужим до свого майбутнього з побудови карʼєрного плану, а також розвитку себе цінної професійної особистості.

🌐 Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Провели понад 10 тренінгів та понад 200 індивідуальних консультацій по Україні з кар’єрного розвитку для молоді.

“Дуже кльово мати можливість попрацювати з незацікавленою стороною, яка має свіжий погляд на речі. Менторський досвід дуже допоміг та відкрив очі на сліпі зони”.


Грантрайтинг в Кременчузі

Марія Мосейчук, Кременчук, Полтавська обл.

Проєкт “Грантрайтинг в Кременчузі” створений для освітян й представників бізнесу, для яких проводяться навчальні тренінги та воркшопи з написання грантів, неформальні зустрічі для формування ком’юніті та менторська підтримка учасників проєкту.

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Провели понад 15 воркшопів з грантрайтингу для освітян Кременчука та навколишніх громад, зокрема створивши спільноту для спільного залучення коштів на освітянські проєкти громади. Також провели понад 20 індивідуальних менторських консультацій з грантрайтингу для учасників/ць воркшопів.

“Завдяки стипендіальній програмі я підвищила свою експертність й мене запросили читати тренінги в Дія.Бізнес!”


Weapon Transformation

Святослав Попович, Київ

Weapon Transformation арт-проєкт, в межах якого зброю, яка допомагала виборювати нашу перемогу, перетворюють на арт—об’єкти, щоб підтримати наших захисників та захисниць.

🌐 instagram

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Провели благодійні виставки та аукціони арт-об’єктів, створених з використаних боєприпасів митцями спільноти Weapon Transformation в Україні (Київ, Львів) та за межами країни (Брюсель).


GART

Олена Штокало, Суми

(проєкт — національний)

Проєкт “ГАРТ” надає ветеранам російсько-української війни можливість отримати 200 стипендій на навчання для подальшої кар’єри у креативних та IT-індустріях від українських та іноземних освітніх платформ. Оскільки військові навички нелегко перенести в цивільний світ, отримання додаткової освіти може допомогти ветеранам здобути навички, які легше визнаються на цивільному ринку праці.

🌐 Facebook

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Провели дослідження потреб та аналіз попиту на ре-освіту ветеранської спільноти та спільноти сімей ветеранів. Уклали партнерства з освітніми платформами та розпочали підготовку платформи до надання освітніх можливостей для ре-освіти та працевлаштування сімей ветеранів.


“Farma”, набори для переливання крові

Анастасія Зіміна, Київ

Створення наборів для гемотрансфузії на догоспітальному етапі. Проведення тренінгів для бойових медиків щодо гемотрансфузії з використанням цих наборів

Чого вдалось досягти завдяки підтримці Офісу Дій: Створили понад 80 наборів для гемотрансфузії на догоспітальному етапі, а також провели тренінг для бойових медиків щодо гемотрансфузії з використанням цих наборів.