Офіс Дій | Action Office— це проєкт, мета якого підтримати сталий розвиток громадських ініціатив та активістів в умовах нових викликів, а також допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Ми займаємося неформальною освітою, підтримкою громадського сектору, створенням можливостей та допомогою. Більше — в нашому Телеграм.

Стаємо сильнішими задля швидшої перемоги!

Стипендії

⚡️Офіс Дій запускає стипендіальну програму для підтримки українських активістів та ініціатив!  

Стипендію можуть отримати активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору, що залишилися без роботи або без фінансування своєї попередньої діяльності внаслідок воєнних дій. Програма передбачає реалізацію власного проєкту/ініціативи в межах заданих напрямів або продовження втілення вашого попереднього проєкту в нових умовах.

Важливо: програма поширюється як на учасників, що знаходяться в різних містах України, так і на тих, хто був вимушений виїхати закордон з міркувань безпеки.   

Допустимі напрями проєктів:

  • подолання гуманітарної кризи;
  • інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;
  • документування воєнних злочинів РФ;
  • інші проєкти, пов’язані з кризами, викликаними війною в Україні.

Розмір стипендії: 500 євро на місяць. Тривалість програми: 3 місяці

Окрім проєктної складової, програма передбачає також соціальну й освітню складову: тренінги (зокрема, цифрова безпека, проєктний менеджмент, психологічна стійкість тощо), нетворкінг зустрічі з експертами з рісних сфер. 

Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід стипендія буде надана 1 людині. 

Наша мета – підтримати сталий розвиток ініціатив та громадських діячів в умовах нових викликів. Стаємо сильніши задля швидшої перемоги 💪

Дедлайн – 17 квітня 2022, 23:59

Для запитань:

Слава Україні!

Евакуація

З початку другої фази війни команда Офісу Дій разом з Free Belarus Center організували понад 50 евакуаційних автобусів із Києва, Запоріжжя та інших міст. Нам вдалося швидко знайти перевізників готових вивозити людей з небезпечних регіонів, та об’єднати волонтерів, здатних цілодобово спілкуватись та координувати людей змушених рятуватися від війни. Завдяки цьому ми змогли допомогти виїхати у безпечне місце понад двом тисячам людей, та їх домашнім улюбленцям.

Наші автобуси безкоштовні, та ми не диференціюємо пасажирів за громадянством чи статтю, наша мета – врятувати тих, кому це потрібно.